Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Finish ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Finish Bulaşık Deterjanı Bardaklarımı Sarartıyor

76
Esin
Esin 23 Aralık 2022 13:14

A101'den indirimden aldığım sıvı Finish bulaşık deterjanı tüm bardakları sarartıyor. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim. Tüm bardaklarım kötü oldu. Tablet olanında hiç böyle sıkıntı olmadı. Bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim. 2 tane almıştım kullanmaya korkuyorum.

Benzer Şikayetler

profile
3.271
13 Haziran 2022

Reckitt Benckiser Finişh Powerball Quantum Max Bulaşık Makinesi Tablet Çizik Şikayeti

A101 ve Çağrı marketin yapmış olduğu kampanyalardan " finişh Powerball Quantum max Hepsi 1 Arada Actıvblu teknolojisi " bulaşık tabletini aldık ve yine finişh Bulaşık Makinesi tuzuyla birlikte kullanmaya başladık. Kısa bir süre sonra cam bardak, cam tabak gibi mutfak eşyalarımızın yüzeyleri inanılma...

  • profile
  • profile
2 Destekçi
profile
131
10 Şubat

Finish Tablet Bozuk Çıkması

Fininish Powerball Quantum max hepsi 1 arada ürünü devamlı kullanmaktayım. Aldığım son iki pakette Devamlı olarak paketlerin içindeki tabletler erimiş ve içindeki sıvı akmış halde birbirine yapışmış olarak geliyor. Bozuk olduğu için bardakların içinde leke ve kalıntı var.

Finish Tablet Bozuk Çıkması
Finish Tablet Bozuk Çıkması
Finish Tablet Bozuk Çıkması
profile
25
29 Ocak

Finish Quantum Kapsüllerinin Patlak Çıkması

Finish Quantum tabletler patlak çıktı. Evde paketi açtığımda içindeki kapsüller patlak olduğu için yarısı yere döküldü ve ürünün içine baktığımda sıvı şekilde olduğunu gördüm. Ürünü aldığımda içinin bu şekilde olduğunu fark etmedim. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Finish Quantum Kapsüllerinin Patlak Çıkması
Finish Quantum Kapsüllerinin Patlak Çıkması
profile
32
18 Ocak

Finish Ve Sevgili Zararları

Finish Quantum tablet alayım bu sefer dedim ben ömrümde böyle kötü bir deterjan görmedim. Hem çözünmüyor hem temizlemiyor. Belki makinede sorun vardır deyip makine temizleyici sıvıdan aldım o da makinemi deldi.

profile
25
08 Ocak

Finish Ürün Kalitesiz Ve

A101 kapıda uygulaması üzerinden finişh bul. Mak. Deterjanı aldım. Ürünü 1 2 kez kullandık. Makineden bardaklar ve diğer bulaşıklar mat ve yıkanmamış gibi çıkınca deterjandan değildir diye düşündük. Fakat tablet deterjanı kullanınca sorunun sıvı deterjanda olduğunu gördük. Daha önce defalarca kullan...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .