28 Ağustos 2015

Finike Arzum Ütü Servisinden Şikayetçiyim!

Ütümün su akıtması nedeniyle Finike Güven Teknik servisine verdim ve 1 ayı geçkin süre sonunda devamlı aramak suretiyle ütümü garantisi geçtiği için servis parasını ödeyerek aldım. Fakat sorun giderilmemişti ve 7 Temmuz'da tekrar götürdüm hala ses seda yok. Genel merkeze gönderdik diyorlar ama ne kadar doğru artık bilmiyorum. Ben artık aramaktan ve servise uğramaktan bıktım.

Bilal 791 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi29 Ağustos 2015

    Sn. Bilal G. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. "Ürününüz 25.08.2015 tarihinde merkezimize ulaşmıştır. Önümüzdeki hafta içi ürününüz servisinize gönderilecek, servisiniz tarafınızı bilgilendirecektir." Ürün Kodu:AR 634 ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi28 Ağustos 2015

    Sn. Bilal G. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum ütü ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön