Findeks.com Sebepsiz Düşen Notunuzun Sebebini Öğrenebilmek İçin 34 TL'lik Hizmet Satın Alma Sorunu!

Yasar B. |

Bütün finansal verilerim düzeldiği halde (parayla satın almış olduğum) risk raporundaki notumun düşme sebebini sorduğumda, notumun neden düştüğünü öğrenmem ve aynı zamanda yükseltebilme yöntemleri için 34 TL karşılığında danışmanlık almam önerildi. Bir kredi değerlendirme firmasının potansiyel bir problemi size açıklamak için ya da size notunuzu yükselmek için yöntem öğretmek için size hizmet satmaya çalışmasını hiç etik bulmuyorum. Bu firmanın insanlardan para kazanmak için keyfi not düşüşleri yapmasını teşvik edici ve aynı zamanda verdiği notlara gölge düşüren ve etik olmayan bir yöntem.

Etiketler :

Hatalı Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasar B.
  27 Temmuz
  16:03

  Firma yetkilileri arayarak şikayetime konu olan beklenmedik not düşüşü ile ilgili sorularıma ek bir ücret talep etmeden cevap verdiler. Umarım şikayetimde anlatmaya çalıştığım sebeplerden dolayı, kurum bundan sonraki süreçte ek ücret talep etmeksizin arayanlara gerekli bilgileri vermeye devam ederek vermiş olduğu servisin bağımsızlığını ve güvenirliliğini daha da güçlü bir seviyeye taşır.

  Şikayetime hassasiyetle yaklaşıp gereken bilgiyi geçte olsa veren kurum, ve yetkililerine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.

 • 19 Temmuz
  07:34

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Sayın Müşterimiz ,

  Findeks ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi iletisim@findeks.com adresimizden veya 444 4 552 numaralı Findeks Müşteri İletişim Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Findeks Müşteri İletişim Merkezi

 • 13 Temmuz
  10:27

  Müşterimiz Yasar B. tarafından iletilen bildirim kurumumuz tarafından değerlendirmeye alınmış olup konu hakkında en kısa sürede kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz ,

  Findeks ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi iletisim@findeks.com adresimize veya 444 4 552 numaralı Findeks Müşteri İletişim Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Findeks Müşteri İletişim Merkezi