Findeks.com Rapor Güncelleme Sorunu!

Mustafa A. |

Yeni almış olmama rağmen risk raporum olduğu gibi görünüyor güncellenmiyor ne yani ödedim ücret boşa mı gitti ayrıca geçmişimde herhangi bir sicil bozukluğu olmamasına rağmen
bir bankanın esnek hesap isimli hesabını kullanmakta olduğum için bu hesapla ilgili 400 TL borcum olduğu için ama bu borcunda bankanın belirlemiş olduğu zamanlarda asgari faizini yatırıyorum ama yinede KKB skorum az riskli görünüyor, ne yani ben bu hesabı kullanıyorum herhangi bir kredi çekip ödememiş olsam tamam diyeceğim bu nasıl anlayıştır?

Etiketler :

Hatalı Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Mayıs
  16:01

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Sayın Müşterimiz ,

  Findeks ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi iletisim@findeks.com adresimizden veya 444 4 552 numaralı Findeks Müşteri İletişim Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Findeks Müşteri İletişim Merkezi

 • 10 Mayıs
  09:53

  Müşterimiz Mustafa A. tarafından iletilen bildirim kurumumuz tarafından değerlendirmeye alınmış olup konu hakkında en kısa sürede kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz ,

  Findeks ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi iletisim@findeks.com adresimize veya 444 4 552 numaralı Findeks Müşteri İletişim Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Findeks Müşteri İletişim Merkezi