Findeks.com Kredi Notum Hiç Artmıyor.

Harun Talha E. |

Yaklaşık 6 aydır her ay 5 defa sorgulama yapmama rağmen kredi notum 593'de sabit kaldı. 5 aydır ilgili olduğum bankaya her ay borcumun tamamından fazlasını gününde yatırıyorum otomatik ödeme talimatları veriyorum hala notum 6 aydır aynı 1 puan bile artmıyor veya azalmıyor.

Ben bu kurumun para tuzağından başka bir şey olduğunu düşünmüyorum çok düzenli ödememe rağmen 1 puanlık bir hareket olmuyor ben aradığım da ise not danışmanlığı diye bir saçmalıktan bahsediyorlar. Ben not danışmanlığına para verince artacak sanırım.

Etiketler :

Yanlış Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ağustos
  15:30

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.  Sayın Müşterimiz ,  Findeks ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi iletisim@findeks.com adresimizden veya 444 4 552 numaralı Findeks Müşteri İletişim Merkezimize iletebilirsiniz.  Saygılarımızla

  Findeks Müşteri İletişim Merkezi

 • 13 Ağustos
  15:01

  Müşterimiz Harun Talha E. tarafından iletilen bildirim kurumumuz tarafından değerlendirmeye alınmış olup konu hakkında en kısa sürede kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz ,

  Findeks ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi iletisim@findeks.com adresimize veya 444 4 552 numaralı Findeks Müşteri İletişim Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Findeks Müşteri İletişim Merkezi