25 Aralık 2014

Findeks.com Fatura Gönderimi.

Findeks.com'un ticari bir müşterisiyim ve tarafımıza fatura gönderi yapılmıyor. Konuyla ilgili 5 defa müşteri hizmetlerini aramama rağmen bir dönüş sağlanmadı, 6. arayışımda, müşteri hizmetlerinde görevli arkadaş faturamın adresin yanlış olması nedeniyle faturanın tarafıma iletilemediği söyledi, ancak böyle bir yanlışlık yok.

Bu görüşmeden yaklaşık bir saat sonra tekrar arandım, faturanın e-fatura olarak gönderildiği iletti e-mail yoluyla, e-fatura e-mail yoluyla iletilmesi kanunen geçerli değildir. E-fatura nın GİB üzerinden gelmesi gerekir, tarafıma e-fatura gelmediği ve PO numarasının tarafıma iletilmesini talep ettim, elbette hala tarafıma ulaşan bir bilgi yok.

Erol 4.156 Okunma

Cevaplar

  • Findeks.com Temsilcisi20 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, talebi değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Sayın Müşterimiz , Findeks ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi [email protected] adresimizden veya 444 4 552 numaralı Findeks Müşteri İletişim Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla Findeks Müşteri İletişim Merkezi

  • Erol 30 Aralık 2014

    Firma hiç bir şekilde iletişime geçmemiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön