Findeks.com Cep Telefonumdan Sürekli Arayıp Rahatsızlık Veriyor.

Ramazan K. |

15.06.2016 tarihinde 2 kez Findeks'e ait 4444552 no.lu numaradan 2 kez arandım. 2 aramada da telefonu açınca Findeks reklam müziği tarafıma dakikalarca dinletildi ancak telefonun karşısında gerçek bir kişi yoktu. Daha sonra şikayetimi iletmek amaçlı saat 16.51'de aynı numarayı arayarak beni neden rahatsız ediyorsunuz dedim ve görevliye "numarama aranma yapılmaması için gerekli düzeltmenin yapılmasını" rica edip rahatsızlığımı iletip iyi günler dilerken görevli iyi günler bile dilemeden telefonu suratıma kapattı ve bunca şeye rağmen 4444552 no.lu numara 16.06.2016 tarih saat 9.55'de yine aynı şekilde telefonu arayıp reklam müziği tarafıma dinletilmeye devam edildi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Reklam-SMS-Mail

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan K.
  08 Temmuz
  09:52

  "numarama aranma yapılmaması için gerekli düzeltmenin yapılmasını" talep ettiğimde görevli gerekli güncellemeyi yaptığını tarafıma söylemesine rağmen yapıyormuş gibi beni kandırdığını ancak hiç bir şey yapmadığını şikayetvar.coma yazdığım şikayet üzerine beni arayan müşteri temsilcisinden öğrendim. Tam bir rezalet.

 • 16 Haziran
  11:31

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Sayın Müşterimiz ,

  Findeks ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi iletisim@findeks.com adresimizden veya 444 4 552 numaralı Findeks Müşteri İletişim Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Findeks Müşteri İletişim Merkezi

 • 16 Haziran
  10:49

  Müşterimiz Ramazan K. tarafından iletilen bildirim kurumumuz tarafından değerlendirmeye alınmış olup konu hakkında en kısa sürede kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz ,

  Findeks ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi iletisim@findeks.com adresimize veya 444 4 552 numaralı Findeks Müşteri İletişim Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Findeks Müşteri İletişim Merkezi