Findeks.com 9 Ay Geçmesine Rağmen Hala Bir Güncelleme Yapılmadı.

Mustafa Aytaç U. |

Ziraat bankasından 2014 yılında çektiğim kredinin tamamını Mart 2015 tarihi itibari ile kapatmama rağmen, üzerinden 9 ay geçmesine rağmen hala KKB risk raporunda aktif görünüyor. Keza Ocak 2015 tarihinde kapanan kredili mevduat hesabımda hala aktif olarak görünmekte. Artık bir çözüm istiyorum. Bu durum hem borçlar toplamını yükseltiyor, hem de kredi notumu düşük gösterdiği için bir çok konuda mağduriyet yaşıyorum. Artık bir an önce bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Hatalı Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Aralık
  10:19

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.  Sayın Müşterimiz ,  Findeks ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi iletisim@findeks.com adresimizden veya 444 4 552 numaralı Findeks Müşteri İletişim Merkezimize iletebilirsiniz.  Saygılarımızla

  Findeks Müşteri İletişim Merkezi

 • 02 Aralık
  09:32

  Müşterimiz Mustafa Aytaç U.tarafından iletilen bildirim kurumumuz tarafından değerlendirmeye alınmış olup konu hakkında en kısa sürede kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz ,

  Findeks ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi iletisim@findeks.com adresimize veya 444 4 552 numaralı Findeks Müşteri İletişim Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Findeks Müşteri İletişim Merkezi