31 Ekim 2016

Findeks.com 4444552 Sürekli Arıyor Rahatsız Ediyor!

4444552 no'lu numara yani Findeks şirketi sürekli beni arıyor açıyorum 10 sn. Ses gelmiyor kapanıyor. Tekrar arıyorlar kapatıyorum 2 sn. Geçmeden tekrar arıyorlar resmen otomatik bilgisayar arıyor sanırım bu kadar terbiyesizlik olmaz. Arıyorsan ne istiyorsun konuşacaksın bu nedir ya dalga mı geçiyorsunuz siz bizimle? Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Ticari Elektronik İleti şikayet sistemine de şikayet edeceğim sizi.

Abdullah 4.594 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah 01 Kasım 2016

    teşekkürler ilginiz için inşallah başkaları mağdur olmaz iyi çalışmalar

  • Findeks.com Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz , Findeks ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi [email protected] adresimizden veya 444 4 552 numaralı Findeks Müşteri İletişim Merkezimize iletebilirsiniz.

  • Findeks.com Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimiz Abdullah Y. tarafından iletilen bildirim kurumumuz tarafından değerlendirmeye alınmış olup konu hakkında en kısa sürede kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz , Findeks ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi [email protected] adresimize veya 444 4 552 numaralı Findeks Müşteri İletişim Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla Findeks Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön