Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Findeks Skor Güncellemesi Talebi

profile
Mustafa
01 Aralık 2023
404
Mustafa'nın Teşekkür Mesajı
“Müşteri temsilciniz harika yaklaşım gösterdi sabırla dinledi ve çözüm için yol gösterici oldu. Teşekkürler”

Findeks kredi Notu düzeltme talebinde bulunuyorum. Umarım güncelleme sağlanır. BDK Ya durumu özetledim. Talebimi buradan duyurur ilan ederim. Findex Kredi ® Notu mun güncellenip, skorumun kredi ve krediler Kullanmaya uygun konuma getirilmesini arz ve talep ederim.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Findeks Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 51 dk 38 sn
Findeks Logo
01 Aralık 2023 16:35
Findeks Logo
04 Aralık 2023 10:22

Müşterimizin ilgili talebi üzerine kendisi ile 4.12.2023 tarihinde görüşülmüş ve kendisine yardımcı olabilmek için gereken bilgi şahsen paylaşılmıştır. Veri sorumlusu sıfatıyla KKB Kredi Kayıt Bürosu Anonim Şirketi (“Şirket”) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) uyarınca tarafımıza yapmış olduğunuz şikayet ve/veya başvurular aracılığı ile kendi rızanız kapsamında ve/veya olması halinde vekiliniz aracılığı ile sözlü, yazılı veya elektronik ortamda elde edilen/aktardığınız kişisel verileriniz ve/veya olması halinde vekilinize ilişkin kişisel veriler; talep ve şikayet süreçlerinin yürütülmesi ve takibi, Şirketimiz ve Şirketimizle iş ilişkisi içerisinde olan ilgili kişilerin hukuki, teknik ve ticari-iş güvenliğinin tesisi ve bu kişilerle olan ilişki ve operasyonların yürütülmesi ve ilgili iş süreçlerinin yürütülmesi amaçları ile ve Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen meşru menfaat, bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması, veri sorumlusunun hukuki yükümlülüğü kişisel veri işleme şartları ile işlenebilecektir. Toplanan kişisel verileriniz, Kanun’da öngörülen temel ilkelere uygun olarak ve Kanun’un 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları dahilinde, Şirketimiz tarafından yukarıda belirtilen amaçlar dahilinde tedarikçilerimize, kanunen yetkili kamu kurumlarına ve kanunen yetkili özel kurumlara aktarılabilecektir. Bu kapsamda kişisel veri sahibi olarak Kanun’un 11. Maddesi uyarınca sahip olduğunuz hakları hatırlatır, işbu haklarınız ve haklarınız kapsamındaki taleplerinize ilişkin ayrıntılı bilgiye https://www.kkb.com.tr/kisisel-verilerin-korunmasi adresimizden ulaşabileceğinizi bildiririz. Saygılarımızla, Findeks Müşteri İletişim Merkezi

Mustafa
Mustafa
15 Ocak 11:52

Müşteri temsilciniz harika yaklaşım gösterdi sabırla dinledi ve çözüm için yol gösterici oldu. Teşekkürler

Benzer Şikayetler

Findeks Kredi Puanı Sorunsalı

profile
Kazım
18 saat önce
91

Findeks Kredi notum 1138 olduğu halde orta riskli gözüküyorum ve bu yüzden kredi veya kredi kartı çıkartamıyorum. Bildiğim kadarıyla az risklide bulunmam gerekiyor beni orta riskliden çıkartıp az riskli gruba alır mısınız? Bunun düzeltilmesini umuyorum.

Findeks Kredi Puanı Sorunsalı

Findeks Neden Bu Şekilde Yazıyor

profile
Cengiz
20 saat önce
134

Findeks kredi notum belli aralıklarla düşüyor ve yükseliyor; ancak nedense, kapatmış olmama rağmen bildirimde bulunan finansal kuruluş sayısı bir olarak gözüküyor. Oysa kredi kartı veya kredi borcum bulunmuyor; hepsini ödedim. Düzeltmelerin yapılmasını ve ne anlama geldiğini öğrenmek istiyorum.

1

Findeks Kredi Notum Neden Yükselmiyor?

profile
Cumhur
21 saat önce
119

Findeks kredi notum yükselmiyor. Ödemelerimi düzenli bir şekilde yapıyorum. Hiçbir şekilde yasal takip yok. Fakat yıllardır 950-1150 arasında gidip geliyor. Taşıt kredisi başvurusu yapacağım ödeme gücüm de var. Fakat bu not düşük olduğu için kredi çıkmayacak. Acil düzeltilmesini talep ediyorum.

Findeks Kredi Notumun Haksız Yere Düşmesi

profile
Burak
1 gün önce
111

Findeks aracılığıyla dün itibariyle finansal durum sorgulaması yaptırdım ancak baktım ki bir önceki aylara göre kredi notumun düşmüş olduğunu gördüm. Herkesçe kabul edilen şudur ki, ödemeler düzenli oldukça ve kredi borcu azaldıkça kredi notu yükselir. Ancak bu böyle olmamıştır. Geçmişte ödeme düzen...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Findeks Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 51 dk 38 sn
Benzer Şikayet Yaz