23 Ekim
#12829210

Finarix Bilinçli Ve Tasarlayarak Kandırıyor

Bu firmada görevli D*** khom firması beni mağdur etti eski firması binaryonline vasıtasıyla Kandırdı. Opsiyon için yatırım kadar Bonus verdiler yirmi bin USD işlem hacmine ulaştığında bonusu çekebileceğimi söyledi. D*** khom 15,800 USD işlem hacmine ulaştığımda ilk bin USD bitmişti ikinci bonusu kullanma zamanı geldiğinde sistemden opsiyon yapmamı engellediler daha önce de binarybook firmasının devamı olduğunu söyleyip bizim gibi yatırımcıları düşürdüler.


Beni hem kandırdılar hem de mağdur ettiler site yetkililerinden Türkiye ve dünya çapında tüm yatırımcıların bilgilendirilmesini arz ederim mağduriyetimin giderilmeyeceğini adım gibi biliyorum en azından başka insanlar bunların oyunlarına düşmesinler. Son olarak da Foreks'de bonusu hak etmek için bin katı işlem yapmam gerektiğini söylediler sonrada bin değil yüz katına indirdiler. Yani mümkün olmayan işlem hacmi.

Hilmi Hilmi 1.074 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hilmi22 Ekim

    Ben h** d** finarix firması tarafından tasarlayarak özellikle deniz khom tarafından kandırıldım bu firmanın bir ucu Türkiye'de bunların tüm yatırımcılar tarafından bilinmesini arz ederim. Teknik bilgimin yetersizliğinden dolayı detaylarım var konuyu ciddiye alan yetkili birisi çıkarsa konu ile ilgili çalışmaya bende katılabilirim özellikle bu yanıltıcı d** özellikle kendisini görmek ve tanımak istiyorum site yetkilileri konu hukuki boyuta ulaştığında her zaman yardımcı olacağımdan emin olabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları