24 Ocak 2014

Finansbank'tan Kredi Kartı Yıllık Kart Aidatının İadesini İstiyorum.

Finansbank' ın kredi kartını çok uzun yıllardır kullanmaktayım. Rızam dışında hesap özetine yansıtılan 59 TL ücretin iadesini istemiştim. Tüketici dostu bu değerli sitede de bir şikayet mesajı yazmıştım, banka olumlu yönde bir çözüm sunamadığı için yasal hakkımı kullanarak tüketici sorunları hakem heyetine başvurmuştum. Tüketici sorunları hakem heyeti başkanlığının 25.11.2013 tarihli, 2079 karar no' lu tarafıma ve bankaya gönderilen karar yazısında; karar lehime çıkmış olup,bankanın 59 TL ücreti iade etmesi gerekmektedir. Bankadan biran önce ücreti iade etmesini bekliyorum.

Erkan 95 Okunma

Cevaplar

  • Erkan 28 Ocak 2014

    bankadan konuyla ilgili henüz olumlu bir yanıt alamadım,standart hazır cevap ''Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. '' denmiş

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön