07 Eylül 2013

Finansbank'tan Kredi Kartı Aidatının İadesini İstiyorum!

Finansbank kredi kartıma yansıtılan ve haksız yere alınan 2013 yılına ait 79,00 TL kart ücretinin tarafıma iadesini istiyorum. Elimde Tüketici Hakem Heyetinin verdiği diğer bankalara ait bir çok mahkeme kararları var ve bu bankaların hepsinden ücretleri aldım. Lütfen müşteri memnuniyeti açısından bu iade talebimi değerlendiriniz.

Leyla 38 Okunma

Cevaplar

 • Leyla 11 Eylül 2013

  Şimdi de otomatik fatura ödeme talimatı verirsem ya da 6 ay boyunca her ay 300,00 TL alışveriş yaparsam kart ücretini iptal edeceklerini söylüyorlar. Böyle bir şey olamaz ya!

 • Leyla 10 Eylül 2013

  Finansbank bu ay ki ekstreye kart ücreti diye 79,00 TL para yansıtmışlar.Müşteri Hizmetleri ile görüştüm.Bunu iptal edin dedim.Olmaz dedi bu kredi kartı aidatı değil kredi kartı basım ücreti ve ulaştırma hizmet bedeli olduğunu söylüyor.Yıllık kart aidatı değil yani o ayrı o daha sonra yansıtılacak dedi.Kredi kartı 4 ay önce geldi Böyle bir ücret olur mu?dedim.Sözleşmede var dedi.Bu parayı iade edemeyiz dedi.Müşteri temsilcisinin konuşması çözüme yönelik değil,hiç memnun değilim.Ben burada tüm yasal yollara başvurup hakkımı arayacağım.Elimde bir çok karar var,ve ben bunları tek tek bankalardan aldım.Nerede kaldı ki müşteri memnuniyeti?

 • Leyla 10 Eylül 2013

  Kesinlikle memnun değilim.Burada tüm yasal yollara başvurup hakkımı arayacağım.Benim elimde bir çok Tüketici Mahkemesinin verdiği kararlar var,ve bu bankaların hepsinden kredi kartı ücretlerini tek tek aldım.

 • QNB Finansbank Temsilcisi07 Eylül 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön