Finansbank'tan Kredi Dosya Masrafının İadesini İstiyorum

Mehmet K. |

01/03/2011 tarihinde Antalya Meydan Finansbank şubesinden tüketici kredisi çektim. Benden 400 TL dosya masrafı alındı. 20/01/2013 tarihinde Antalya/ Kepez Kaymakamlığı tüketici sorunları hakem heyeti başkanlığına dosya masrafının geri ödenmesi için müracaat ettim. 24/05/2013 tarihinde dosya ücreti olarak alınan 400.00 TL'nin tüketiciye iade edilmesi kararı alındı. Banka karara uymayıp ücreti ödememekte ve beni oyalamaktadır. Finansbank'tan 400.00 TL'yi tarafıma ödenmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet K.
  08 Şubat
  17:32

  üç defa bireysel müşteri temsilcine başvurduğum halde şikayetim çöüzlmedi dördüncü gittiğimde değerlendirmeye aldıklarını söylediler beni arayıp bilgilendireceklerini söylediler ama aradan üç hafta geçti beni aramadılar bundan dolayı bende size başvurdum.

 • 03 Şubat
  10:43

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.