26 Ağustos 2013

Finansbank'tan Kiraladığım Kasanın Fiyatı Arttırılmış!

Finansbank'tan bir yıl önce 90 TL kira karşılığı küçük kasa kiralamıştım. 26. 08 2013 tarihinde Finansbank'a gittiğimde kiralama sözleşme süresinin bir yıl uzatıldığını ve 90 TL olan ücretimin 315 TL'ye çıkarıldığını öğrendim.

Okumadan imzaladığımız kiralama sözleşmesini bize bu kez okuttular. Bu artışı bankanın keyfine bırakmışlar. Banka bu miktarı bilediği rakama çıkarabilirmiş. Böyle kiralayanın hakkını korumayan sadece bankanın hakkını koruyan bir madde ne kadar adil olur ki?

Sonuçta kasayı iade edeceğimizi söylediğimizde tek taraflı uzatılan sözleşmenin başlangıcından bu yana geçen süre sadece 18 gün bizden bu tutar değil de 1 yıllık tutar olan 315 TL talep edildi.

Nevzat 85 Okunma

Cevaplar

  • Nevzat10 Aralık 2013

    bu bankaile çalıştığım sürede sürekli sorun yaşadım

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön