29 Ağustos 2013

Finansbank'tan Kart Aidatının İptalini İstiyorum!

Uzun zamandır Finansbank kredi kartımı aktif olarak olarak kullanıyorum.En son gelen ekstremde
65.00 TL yıllık kart aidatı ücreti alınmış. Bankayı aradım, iptalini talep ettim. Kabul etmediler. O zaman kredi kartımı iptal edin dedim, tamamını ödemeden kartınızı kullanıma kapatamayız
dediler.

Buradan yetkililere sesleniyorum; kart aidat ücreti iptal edilmezse tüketici hakları mahkemesine kadar gideceğim. Hem bankanızın kartını kullanıyorum hem de benden ceza gibi kart ücreti alıyorsunuz. Bu yapılan benim haberim olmadan yetkim dışında benim kartımı kullanmaktır. Lütfen gereğini yapın,aksi olması halinde ben gerekli yerlere müracaat edeceğim.

Melek 25 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön