Finansbank'tan Kart Aidatının İadesini İstiyorum.

Gokhan A. |

11/05 /2014 ayı ekstremde yıllık kart aidatı adı altında 70 tl ücret ekstreme yansıtılmıştır. Bu paranın tarafıma iade edilmesini talep ediyorum. Aksi halde artık bankanızı kullanmayı düşünmüyorum. Ayrıca yenilenen kartım defalarca görüşme yapmama rağmen elime ulaşmadı.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gokhan A.
  24 Mayıs
  19:25

  Belirtmiş olduğum sorun gayet açıktır ,kredi kartıma yansıyan kart ücretinin iadesinin yapılmasını istiyorum. Telefondan aradınız ancak görüşme yapamadık ,mesaj olarak da olsa iadenin yapıldığını tarafıma bildirmenizi bekliyorum.

 • 22 Mayıs
  09:08

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile veya 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.

 • 20 Mayıs
  14:15

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.