20 Mayıs 2014

Finansbank'tan Kart Aidatının İadesini İstiyorum.

11/05 /2014 ayı ekstremde yıllık kart aidatı adı altında 70 tl ücret ekstreme yansıtılmıştır. Bu paranın tarafıma iade edilmesini talep ediyorum. Aksi halde artık bankanızı kullanmayı düşünmüyorum. Ayrıca yenilenen kartım defalarca görüşme yapmama rağmen elime ulaşmadı.

Gokhan 177 Okunma

Cevaplar

  • Gokhan 24 Mayıs 2014

    Belirtmiş olduğum sorun gayet açıktır ,kredi kartıma yansıyan kart ücretinin iadesinin yapılmasını istiyorum. Telefondan aradınız ancak görüşme yapamadık ,mesaj olarak da olsa iadenin yapıldığını tarafıma bildirmenizi bekliyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Mayıs 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile veya 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön