22 Ekim 2013

Finansbank'tan Dosya Masrafı ve Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

10, 01, 2013 tarihinde tüketici hakem heyetine dosya masrafı ve hesap işletim ücretinin geri ödeme konusunda dilekçe vermiştim. Büyükçekmece tüketici hakem heyetine yaklaşık bir buçuk hafta oldu sonuçlandı ve geri ödemesini alabilirsiniz diye kağıt geldi.

Gidiyorum Mecidiyeköy'deki Finansbank'a bana diyor ki nereden kredi çektiyseniz oraya gideceksiniz. Bende diyorum ki ben bunu Zonguldak'tan çektim Zonguldak'a mı gideceğim diyorum cevap yok bilmiyorum diyor böyle bir şey olamaz neyse arıyorum.

Müşteri temsilcisini bir muhatap olacak bir insan çıkmıyor karşıma. Şuraya bas buraya bas şu numarayı ara bu numarayı ara diye cevaplar. Kredi kartı alırken kredi çekerken hemen veriliyor.

Kadir 130 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön