31 Temmuz 2014

Finansbank'ta Şifre Değişikliği Sorunu!

İki aydır internet bankacılığındaki şifremi yeniden almaya çalışıyorum. İnternet üzerinden şifremi unuttum başlığına tıkladığım 7-8 seferde işlemi gerçekleştiremedim. Hep son kısımda anne kızlık soyadını yazdıktan sonra hata verdi. Bu işlemi yapma statüsünde değilsiniz denildi. Telefon ile bağlandığımda ise menüler arasında dolanıp durdum.

Hiçbir şekilde benim derdimi çözüme kavuşturamadı Finansbank. Ne internet üzerinden ne de telefon üzerinden sorunum çözülmedi. Madem sorunu çözmeyeceksin ne diye müşteri hizmetlerin var ne diye internet bankacılığın var. Yazık ya iki aydır uğraşıyorum. İşlerine gelince her zaman ulaşıyorlar fakat biz işimiz düştüğünde asla ve asla muhatap bulamıyoruz!

Ramazan 372 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi31 Temmuz 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön