06 Mayıs 2013

Finansbank'ta Hesap Açtırmak İmkansız!

4 Nisan 2013 de Bakırköy İncirli Finansbank şubesine, Beyoğlu şubesinde hesap açtırmak için başvuruda bulundum. Müşteri ilişkileri yöneticisi M**** Ö.'in hazırladığı evrakları imzaladım. M***** hn. belgeleri kargo ile Beyoğlu şb. ne göndereceğini birkaç gün içinde hesabımın açılacağını ve aranacağımı bildirdi.

Yaklaşık 1 ay geçti, bu hesaptan şirketim maaş ödemelerimi yapılacaktı fakat aradığım ve görüştüğüm Beyoğlu şb. ve İncirli şb. yetkilileri başvurumdan haberdar değiller, M***** hn. da İncirli şb. den başka bir şubeye atanmış. Ben ise çalıştığım için tekrar şubeye giderek hesap açtıramıyorum ve maaş ödememin nasıl yapılacağını bilemiyorum. Finansbank yeni müşteri kazanmak istemiyor sanırım.

Seren 250 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön