Finansbank'ın Zorunlu Kredi Sigortası Ve Taciz Derecesinde SMS'leri!

Kadriye Perihan K. |

İnsanın sinirlerini ve sabrını zorlayan bir banka... Öncelikle size kredi verirken zorunlu olarak hayat sigortası aldırıyor, aksi halde kredi çekemiyorsunuz ve bunu peşin tahsil ediyor. Sonrasında açıklamasını hala anlamadığım bir şekilde yatırdığınız kredi taksitinizden para kesiyor (ki bu para 261 TL) ve kredi taksitiniz de eksik kaldığı için bir de ona faiz işletiyor... Bu hikayenin 1. kısmı.

Bir de Finansbank'ın taciz eden telefonları mesajları ve e-mailleri var ve bunu en olmadık saatlerde gayet fütursuzca yapabiliyor, tabii sizin siniriniz sağlığınız onlar için hiç önemli değil... Bu hikayenin 2. kısmı. Bir de telefonla aradıklarında azarlayan elemanları var. Bu da hikayenin 3. kısmı!

Etiketler :

Reklam SMS Çağrı Merkezi Personel Reklam Mail Sigorta İşlemleri Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadriye Perihan K.
  20 Ocak
  08:26

  bana bir çözüm üretilmediği sürece, \"değerli müşterimiz...\" diye başlayan mesajlar okumamın hiç bir manası yok..
  şu ana kadar da üretilmiş bir çözüm ben göremiyorum..

 • Kadriye Perihan K.
  15 Ocak
  12:31

  size doğrudan ulaştım... akabinde siz de bana döndünüz.. arayan bayanın asabiyeti ve azarlama tonu (dikkat ederseniz konuşma diyemiyorum) enteresandı.. bu durumu da bildirdim..
  kayıt altına alınan tüm görüşmelerimizde zikrettim, ya beni delirteceksiniz ya da öldüreceksiniz...
  facebook, twitter üzerinden de size yazdım.. hiç "dönmeyeceğiz, ilgilenmiyoruz" demiyorsunuz ancak rasyonel çözümler üretemedikten sonra diyalog yapmaktan daha öteye geçmiyor..

 • 15 Ocak
  12:17

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.