23 Nisan 2013

Finansbank'ın Verdiği Sözleri Tutmaması!

2 tane otomatik ödeme talimatı verin hesap işletim ücreti kesmeyeceğiz diyorsunuz. ama bu sözünüzü tutmuyor kesintiye devam ediyorsunz. Bankanıza gittiğimde otomatik ödeme talimatlarından su olanı benim bilgim dışında iptal edilmiş oluyor. Neden iptal edilmiş kim yapmış diyorum bankanızın çalışanı hiçbir cevap veremiyor göremiyorum diyor.

Bankanıza tekrar geliyorum. Bu seferde kredi kartı çıkartın kesinti olmayacak diyorsunuz. Otomatik Su ödeme talimatımın yenilenmesi için tekrar başvuru yapıyorum ve üstüne kredi kartı da çıksın diyorum ama su faturamın yine otomatik ödenmediğini görüyorum 20 gün geçmesine rağmen kredi kartım hala gelmiyor. Bu olaylar Antalya Meltem şubesinde oldu.

Metin 64 Okunma

Cevaplar

  • Metin05 Mayıs 2013

    IM13367843 referans nolu şikayetimin ardından bankanızın Antalya Meltem şubesinde ki çalışanı Deniz Bey tarafından hemen arandm ve kesilen hesap işletim ücretinin hesabıma geri iade yapıldığı bilgisini aldım. Hesaplarımı kontrol edemeden müşteri şikayet hattınızdan ise hesap işletim ücretimin kesimine birşey yapılamayacağı bilgisi verildi. Bankanız nasıl bu şekilde 2 taraflı oynar şaşkınlık içindeyim. Hesabımı kontrol ettiğimde ise geri iade yapılan hiçbir para göremedim. Haksız yere kestiğiniz ücret geri iade yapılmamıştı. Bankanızın çalışanlarına söyleyin lütfen biri öyle biri böyle konuşmasınlar. Ayrıca meltem şubesinde Deniz Beye yaptığım krdi kartı başvurumu sorgulatmak için bankanızın müşteri destek hattını aradığımda böyle bir başvurunun gözükmediğini söylediler. Bankada ki çalışanınız bu başvuruları ne yapıyor merak ediyorum. Telde tekrar başvuru yapmak zorunda kaldım. Lütfen çalışanları ve kendinizi sorgulayın bankacılık yapacaksanız düzgün insanlarla yapın. Saygılar...

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön