20 Nisan 2016

Finansbank'ın Para Alma Yöntemleri.

Finansbank'ın yeni maaş müşterisiyim. Meğer maaş müşterilerinden de EFT ücreti alınıyormuş. Derken HGS'ye başvurdum. Görevli birtakım evraklara imza attırdı. Daha sonra imzaladığım kağıtlardan birinde 50 TL diğerinde 6.90 TL ödeme bilgisi olduğunu gördüm. Sorunca nihayet lütfedip bilgi verdi. Depozit ve etiket ücretiymiş. Önceden söylese bu ücretleri almayan önceki bankama giderdim. Bitmedi kredi kartımın nakit avans özelliğini kapattığım halde eşim ATM de "hesaptan para çekmek" yerine ilk sayfada açılan "nakit avans" butonunu seçince 200 TL ve 100 TL nakit için tam 28.5 TL faiz yansımış.Nakit avans butonundaki "nakit" kelimesi insanları yanıltıyor. Bitmedi bir ay kullandığım kredi kartını kapatayım dedim bir yıllık üyelik ücreti alınır dediler.

Mehmet 214 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 26 Nisan 2016

    Bugün müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede"nakit avans" özelliğinin hala kapatılmadığını öğrendim. Oysa skandal patlak verdiğinde derhal kapatın demiştim. Onlar da teyit alarak kapatmışlardı. Bugün tekrar teyit alıp kapattılar bakalım bir sonraki görüşmede ne olacak.

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn. Mehmet K. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön