21 Eylül 2013

Finansbank'ın Maslak Şubesi Çalışmıyor!

Vize işlemlerim için Finansbank Maslak Şube'de hesap özeti işlemlerimin maaş şubem olan Tarabya'da yapılabileceğini ancak bir talimat vererek kurye ile Maslak şubeye hesap özetimi talep edebileceğim müşteri temsilcisi: S**** Hanım tarafından iletildi. Talebimi imzalayarak ilettim ve vize işlemlerimin de aciliyetini teyidini aldım.

Ertesi gün Maslak Şube'den herhangi bilgi gelmeyince telefon ile ulaşmaya çalışmalarım saatlerce sonuçsuz kaldı. Şubede kimse telefonu açmıyor. (Bu ilk değil) Tarabya Şube'den E*** Hanım ile görüştüğümde talebimin ulaştığını ancak hiçbir işlem yapılmadığı gibi kuryeye de teslim edilmediğini öğrendiğimde; Tarabya Şubeye gitmek zorunda kaldım. Şikayetçiyim...

Elif 80 Okunma

Cevaplar

  • Elif 24 Eylül 2013

    Finansbank konu ile ilgili hiçbir müşteri memnuniyet çalışmassı yapmadı.

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön