22 Kasım 2013

Finansbank'ın Kart İzleme Hattına Ulaşamıyorum!

Finansbank'ın kart izleme telefonuna neden bu kadar çok fazla bekletilip ulaşamıyoruz? 30 Dk. bekledim ama çıkan olmadı. Biraz bekleyip tekrar aradım. Yine aynı beklemeye devam ettim. Sinirlenip tekrar kapattım. Borcumuz var ve borcumuzu ödemek için sizi arıyoruz ama size ulaşmak gerçekten çok zor. Bize ulaşabileceğimiz bir telefon numarası yada yoğunluğunuzu azaltacak bir çare bulun ?

Sorum şu: Benden habersiz kardeşlerim ödeme tarihi vermişler. Şu anda ödeme durumumuz yok. Ödeme kolaylığı sağlamanızı rica ediyorum bu konuda görüşmemiz lazım. Zahmet olmazsa beni arayabilir misiniz ?

Mustafa 34 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa30 Kasım 2013

    Gunun farklı saatlerinde 3 defa arayıp hepsindede 30 dk bekleme konusunda çözüm alamadım.Beni aradılar ama sorularıma cevap verecek kişi aramadığı için sorularım cevapsız kaldı

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Kasım 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön