04 Aralık 2013

Finansbank'ın Hesabımı Aktif Etmesini İstiyorum!

Bankanız nezdinde kredili mevduat hesabım bulunmakta. Ben bir şekilde ödemelerimi yapıp kartımı kullanıyor idim. Fakat ne olduysa ödemelerim olmasına rağmen kartım kullanıma kapandı ve şu anda sadece ödeme yapabiliyorum. Aylık 10-13 tl gibi ödeme istenmekte. Ben de bu ödemeyi düzenli olarak yapmayacağım. çünkü bana sorulmadan kartım kullanıma kapatıldı.

Sonuçta ben faiziyle birlikte 2 ayda bir ödeme yapıyor olsam da fazladan ödediğim 10 tl beni üzmez. Aksine sizin tahsil edemediğiniz borç yüzdeniz artar ve bir gün bu istatistikten dolayı bir yasa çıkar ve zarar eden ben değil siz olursunuz. Sonuç olarak kartımı kullanıma açın düzenli olarak ödememi yapayım.

Fatih 51 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Aralık 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön