20 Ocak 2014

Finansbank'ın Haksız Yere Aldığı Hesap İşletim Ücreti

Altın hesabımda bulunan bir miktar altını 20.12.2014 tarihinde nakde çevirdiğimde aynı dakika içinde hesabımdan hesap işletim ücreti hakkında kesinti yapıldı. Böyle kötü bir mantık olur mu? Bir de bu hesap maaş hesabı olarak görünüyor? Neymiş kaç aydır bu hesaptan maaş almıyormuşuz bunları biliyorsunuz da paramı kesmeden önce. Niye söylemiyorsunuz kesinti olacağını daha önceden?

Her şeyi bırakmışlar, garibanın üç beş lirasına göz dikilir mi? Ya biz o parayı ne zorlukla kazandık. Kesinlikle yasal yollarla hakkımı arayacağım. O hakkım olan parayı alana kadar ne gerekirse yapacağım.

Onur 63 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön