16 Nisan 2014

Finansbank'ın Çalıştığı Kurye Şirketi Personelinin Davranışı.

Daha önce Finansbank'ın kurye şirketi tarafından tarafıma küfür ve tehdit edildiği şikayetini yazmıştım. O zaman da dediğim gibi Finansbank yetkilileri bu konuya o kadar duyarsız kaldılar ki bugün aynı kurye elemanı beni arayıp ailemi tehdit edecek kadar ileri gidebildi.

Finansbank'ı bugün 3 kere aramama rağmen hiç ama hiçbir reaksiyonda bulunmadılar. Ancak ödemem gecikse aynı gün aradıklarını da biliyorum. Cumhuriyet başsavcılığına gerekli suç duyurumu avukatımla beraber bulundum. Finansbank'ı da bu tavrından dolayı tekrar tekrar kınıyorum. Her iki tarafa da hukuken ne gerekiyorsa elimden geleni yapacağım.

Mustafa 165 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Nisan 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön