20 Temmuz 2015

Finansbank'ın Benden Aldığım Hesap İşletim Ücreti!

Bankanızın maaş hesabı kullanıcısıyım. Bankanız tarafından hiçbir hizmet karşılığı olmaksızın, "Hesap İşletim Ücreti" adı altında senede 2 defa olmak üzere her defasında 35 TL, toplamda 70 TL hesabımdan düşülmüştür. Bankanız tarafından şahsıma ait hesaptan kesilerek tahsil edilen hesap işletim ücreti bedelinin ve daha önce yine aynı nedenle kesilmiş olan geçmiş dönemlere ait hesap işletim ücreti bedellerinin, diğer haklarım saklı kalmak kaydı ile, en geç 7 (yedi) gün içerisinde tarafıma iade edilmesini; Bundan sonra da bahse konu hesap işletim ücretinin alınmamasını, aksi takdirde hem banka hesabımı kapattıracağımı hem de hakkınızda her türlü yasal yollara başvuracağımı ihtaren bildiririm.

Furkan 376 Okunma

Cevaplar

 • Furkan23 Temmuz 2015

  Aşağıdaki yorumun devamıdır... Halbuki senede 2 defaya mahsus olmak üzere her birinde 35'er TL, 2 senede ise toplam 140 TL kesilen haksız paranın 35 TL'sini iade ettiler. 105 TL hala verilmedi. İnsanları ayak üstü soyan ve kandıran Finansbank ı kınıyorum. burada bu şikayeti görüntüleyen 300 küsur kişi var. Her biri çevresinde 10 kişiyi Finansbank ın bu yaptığı ile ilgili uyarırsa 3000 müşteri kaybetmiş olurlar. bu da onlara yeterli bir yaptırım olur diye düşünüyorum. Zira bu sadece bir maaş hesabı ve hesabı açarken hiçbir şekilde BSMV hesap işletim vs. Gibi kesinti yapmayacaklarını söylediler şubelerinde. Saygılar.

 • Furkan23 Temmuz 2015

  Merhaba Arkadaşlar, şikayeti yazan kişiyim. 1 gün önce Finansbank tarafından gelen SMS ile Şikayeti sonuçlandırdıklarını ve beni en kısa sürede arayacaklarını söylediler. Daha önce de Yine Finansbank hakkında aynı konu ile ilgili aynı şikayette bulunmuştum. Burada şikayette bulunmadan önce 3 kez şubelerine gittim ama hiç oralı olmadılar basit bir şikayet kaydı oluşturup geçiştirdiler. Şikayet kaydı sonucunda bana olumsuz geri dönüş yaptılar ve hiçbir hakları olmadan kestikleri hesap işletim ücreti ni iade etmediler. Ancak Şikayetvar.com sitesine yazdığımda senede 2 sefer kestikleri 35 TL x 2 = 70 TL'nin sadece 35 TL'sini iade etmekle yetindiler.

 • Furkan20 Temmuz 2015

  ^^ bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. ^^ Demişsiniz... Üç kere bankanızın ayağına kadar geldim bu konuyla ilgili, kayıt oluşturup gönderdiler. Sonuç mu? 3 üde fiyasko. Burada insanları nasıl kandırdığınız meydana çıkmasın diye dört dönüyorsunuz, tebrikler...

 • QNB Finansbank Temsilcisi20 Temmuz 2015

  Müşterimiz Sn. Furkan B.'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön