20 Mart 2013

Finansbank Zorla Hesap İşletim Ücreti Alıyorlar!

2012 yılının mart ayında Finansbank bankasından kredi kullandım. Benden dosya masrafı kestiler bir şey demedim. Şimdi de hesap işletim ücreti kesiyor. Banka ile görüştüm, ben yıllardır müşterinizim hesap işletim ücretini kesmeyin dedim, bana otomatik ödeme talimatı verin dediler, bende hayır otomatik ödeme talimatı vermeyeceğim, üzerime fatura yok dedim. Benim paramı iade edin dedim itirazınızı kayda alacağız deyip telefonu kapattılar. ' İtirazınız olumlu sonuçlanmamıştır ' diye bir mesaj geldi.

Ben buradan sesleniyorum: Elbet kredi borcum bitecek. Bir daha Finansbank ile çalışmayacağım ve bütün çevremi Finansbank ile ilişkilerini bitirmeleri için elimden geleni yapacağım.

Hakkı 64 Okunma

Cevaplar

  • Hakkı21 Mart 2013

    Bana yazılı cevap verin. Neden hesap işletim ücretini kesiyorsunuz. Telefonla cevap vermeyin yazılı bir şekilde buradan cevabınızı bekliyorum. Cevap olarak standart bir yazı yazıp herkesi kandırmayın. Bu standart yazıyı yazıp cevap verince problemin çözüldüğünü sanmayın. Ayrıca belirtmek isterim ki hesap işletim ücreti denilen para benim ödeyemeyeceğim kadar büyük bir para değil. Yalnız bize kredi kullanırken söylenmiyor ve sizin haberiniz bile olmadan borcunuz gözüküyor. Sonra borcunuz var ne zaman ödeyeceksiniz diye bir telefon alıyorsunuz. Bu haksız ücreti ödemeyeceğim. Ben buradan herkese sesleniyorum beni Finansbank bankası mağdur etti. Sizde kredi kullanırken mağdur olmayın.

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön