Mustafa M. Teşekkür Mesajı

Hesap işletim ücretim iade edilmiş , şikayetvar.com ekibi ve dikkate alıp değerlendirdiğinden öturü finansbanka teşekkürler..

Finansbank Zoraki Hesap İşletim Ücreti İstiyor.

Mustafa M. |

Uzun süredir bankanız müşterisiyim. Kredi kullanmam sebebiyle ay sonu hesabı zoraki olarak açıldı ve bana hesap açılırken eğer 2 fatura talimatı verirsem hesap işletim ücreti ödemeyeceğim söylendi. Ben 4 adet fatura talimatı vermiş bulundum ama yine zoraki olarak hesap işletim ücreti kesilmiş durumda. Bu şartlar altında bankanızla en kısa zamanda fatura talimatlarım kredilerim ve kredi kartlarım ile birlikte ilişiğimi kesmek zorunda kalacağımı belirtir. Gereğinin yapılmasını ivedilikle arz ederim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa M.
  24 Aralık
  18:54

  Hesap işletim ücretim iade edilmiş , şikayetvar.com ekibi ve dikkate alıp değerlendirdiğinden öturü finansbanka teşekkürler..

 • 24 Aralık
  13:56

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.