24 Aralık 2014

Finansbank Zoraki Hesap İşletim Ücreti İstiyor.

Uzun süredir bankanız müşterisiyim. Kredi kullanmam sebebiyle ay sonu hesabı zoraki olarak açıldı ve bana hesap açılırken eğer 2 fatura talimatı verirsem hesap işletim ücreti ödemeyeceğim söylendi. Ben 4 adet fatura talimatı vermiş bulundum ama yine zoraki olarak hesap işletim ücreti kesilmiş durumda. Bu şartlar altında bankanızla en kısa zamanda fatura talimatlarım kredilerim ve kredi kartlarım ile birlikte ilişiğimi kesmek zorunda kalacağımı belirtir. Gereğinin yapılmasını ivedilikle arz ederim.

Mustafa 1.490 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı24 Aralık 2014

    Hesap işletim ücretim iade edilmiş , şikayetvar.com ekibi ve dikkate alıp değerlendirdiğinden öturü finansbanka teşekkürler..

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön