06 Nisan 2013

Finansbank Yurt Dışı Harcamaların Dolar Bazında ve Bankaya Ödenmesi İsteniyor!

Amerikada kullandığım Finansbank kredi kartının dolar bazında ödemelerini nasıl yapacağım konusunda müşteri hizmetlerini aradım.Bana TL cinsinden de ödeyebileceğim iletildi.Ancak yaptığım ödeme hesabıma geçmediği için, müşteri hizmetlerini aradığımda konu ile ilgileneceklerini söylediler ve aramam gereken telefon numaraları bildirildi.

Defalarca verilen telefon numarasını aradığım halde herhangi bir muhatap bulamadığım gibi,müşteri hizmetlerindeki yetkilinin son derece yakışıksız davranışlarına maruz kaldım.Diğer dolar ödemelerinin de Dolar olarak ödenmesi gerektiği bana kaba bir üslupla iletildi. Bu benim gibi internet bankacılığı kullananlar için çok zor ve bankanın hizmet kalitesi yetersiz.

Esra 105 Okunma

Cevaplar

  • Esra 08 Nisan 2013

    Amerikada kullandığım Finansbank kredi kartının dolar bazında ödemelerini nasıl yapacağım konusunda müşteri hizmetlerini aradım.Bana TL cinsinden de ödeyebileceğim iletildi.Ancak yaptığım ödeme hesabıma geçmediği için, müşteri hizmetlerini aradığımda konu ile ilgileneceklerini söylediler ve aramam gereken telefon numaraları bildirildi. Defalarca verilen telefon numarasını aradığım halde herhangi bir muhatap bulamadığım gibi,müşteri hizmetlerindeki yetkilinin son derece yakışıksız davranışlarına maruz kaldım.Diğer dolar ödemelerinin de Dolar olarak ödenmesi gerektiği bana kaba bir üslupla iletildi. Bu benim gibi internet bankacılığı kullananlar ve zamanı olmayanlar için çok zor ve bankanın hizmet kalitesi yetersiz. Şikayetim var'a Finansbank tarafından verilen yanıt sonrasında hala bana geri dönüş olmadı. sorunun en yakın zamanda çözülmesini ve bana en kısa zamanda geri dönüş yapılmasını bekliyorum. 8 nisan da verilen telefon numarasını tekrar aradım ve yine TL ödememin dolar bazına değiştirilip değiştirilmediği konusunda herhangi bir bilgi bana verilmedi.

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön