26 Ağustos 2013

Finansbank Yine Yıllık Kart Ücreti Kesmiş!

Finansbank evvelce 3 defa ekstreme yıllık kart ücreti yansıtmıştı. (Hesabınıza girip, ortada bir alışveriş olmadan, hesap ekstresinde kendi lehlerine oynama yapıyorlar. Alışveriş yaparken şifrenizi girersiniz ve ancak böyle alışveriş gerçekleşir ve şifrenizi banka bilmez. Ama zaten bankanın sizin şifrenize ihtiyacı yok. İstediği tutarı haberiniz bile olmadan, ekstre üzerinde oynama yaparak, size borçmuş gibi yansıtabiliyor. )

Her seferinde de Hakem Heyeti kararıyla bu parayı aldım. Bugün 24-08-2013 görüyorum ki, ekstreye yine yıllık kart ücreti adında 49 TL ücret yansıtmış. Ya kartı iptal edeceğim yada mahkemeye (eski hakem heyeti kararlarıyla) gideceğim. Şikayetçiyim.

Kazım 63 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön