04 Ocak 2016

Finansbank Yıllık Üyelik Ücreti İadesi Mümkün Değilmiş.

Üniversite yıllarında okula gelen gezici kart dağıtan ekipten aldığım öğrencilere özel Go kartta 2015 yılında 25 TL yıllık üyelik ücreti yansıtılmıştır. Ben kartı alırken sadece ilk kart basım ücreti olarak 10 TL yansıyacağı onun dışında kart kullanım süresi dolana kadar 1 lira dahi yansıtılmayacağı söylenerek başvurum alınmıştı. Şu an yansıtılmış olan 25 TL'nin iadesi mümkün değilmiş buradan Finansbank yetkililerine sesleniyorum; diğer bankadaki işlemler mi kontrol edebilirsiniz şu an A*** ve Y*** K***'de bu ücretler iade etti. Gereğini yapın zaten hesabımı ve kartımı kapatma talimatını verdim. Bu ücret iade edilmediği takdirde 25 TL için hakkınızda suç duyurusunda bulunacağım.

Wassi 65 Okunma

Cevaplar

  • Wassi06 Ocak 2016

    Konuyla alakalı ücretlerin geri iadesi sağlanmıştır. Bu sorunu bu şekilde çözmek yerine telefonda ilk başvuruda yapmış olsaydınız daha memnun kalırdım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Wassi K. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön