01 Temmuz 2016

Finansbank Yıllık Üyelik Ücreti Geri Verilmeli...

Hali hazırda 10 yıldır aktif olarak kullandığım kredi kartımdan her yıl yasal olmayan kart aidatı yeni ismiyle üyelik ücreti kesiliyor. Eşimde aynı bankada aynı şikayette bulundu ve yasal olarak şikayetçi oldu. Şaka gibi son 2 kesinti ödendi ve eşimin talebi olmadan bankayla ilişkisi kesildi.

Zaten aktif kullanılan kredi kartlarında her harcama üzerinden kazanç sağlanıyorken, ben faturalarımı dahi kredi kartı üzerinden yatırıyorum fatura başı 1,5 TL kesinti yapılıyor. Lütfen bu kart aidatı veya üyelik ücreti kesintilerimi geri yatırılmasını rica ediyorum. Aksi halde bende hukuki yollara başvuracağım ve bankanızla ilişkimi keseceğim.

Gürol Y. 224 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Müşteri Temsilcisi01 Temmuz 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön