Finansbank Yıllık Üyelik Ücreti...

İrem A. |

Kartıma yansıtılmış olan yıllık üyelik ücreti için bankanıza şikayet formunu ilettim. Kartı tarafıma gönderirken yıllık kart bedeli alınmayacağını ilettiler. Bu yapılan dolandırıcılıktan başka bir şey değildir. Bankanızdan 24 saat içerisinde konu ile ilgili 93,50 TL 'lik bedel kartıma iade edilmediği takdirde kartımı kapattırıp avukatlık kimliğimle birlikte Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuruda bulunacağımı iletirim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İrem A.
  18 Kasım
  09:45

  Müşteri memnuniyetini gerçekten önemseyen bir banka olduğunu anladım. Diğer kartlarımı kapattırım sadece Finansbank ile çalışma kararı aldım. teşekkürler, bir çok bankanın yapamadığı şeyi yapıp müşterilerinizi önemsediğiniz için.

 • 04 Ekim
  16:44

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.