18 Nisan 2013

Finansbank Yıllık Kart Ücreti Aidatı!

Mart 2012'de yıllık kart aidatı adı altında 55.00 TL kredi kartı ekstreme yansıtılmıştı Ve müşteri hizmetleri ile görüşmeme rağmen bu ücreti tarafıma iadesi yapılmadı, bende daha fazla uğraşmamak için bu parayı ödedim.ve 26.03.2013 tarihinde ekstreme 65.00 tl kart ücreti yansımıştır. Sakın ola ki aklınıza kart limitimin yüksek oluşu gelmesin kart limitim 250.00 tldir. Kart limitim 3000 yada 5000 değil nasıl bir zihniyettir ki bu meblağ ekstreme yansıtılıyor. Kart limitimin 3000 tl olsa da bu ücret gelse anlarım da 250.00 tl kart limitine nasıl 65.00 ücrete tabi tutarsınız. En kısa zamanda card finans ile olan ilişkimi keseceğim. Bu ücretleri nasıl ayarlıyorlar o da düşündürücü.

Ahmet 42 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet29 Nisan 2013

    Merhaba Dün tekrar finans bank çağrı merkezini aradım müşteri ilişkileri ile görüştüm.. kart aidat ücreti ile ilgili bana gold kartın sabit yıllık ücretinin 65 olduğunu söyledi bende kendisine 250 tl lik kartın kart ücreti 65 olması sizde mantıklımı diye sorduğumda bu sabit kart ücretiymiş bende kendisine kartımın iptalini istediğimi söyledim. bunun neticesinde 65 tl ödemek zorundayım şunu bilmenizi isterim ki diğer kartlarımın limiti 4800 ödediğim kart ücreti 55 bu kadarı yeterli sanırım bir daha card finans ile çalışmayacağımı da bilin isterim...

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön