05 Ocak 2015

Finansbank Yıllık Kart Ücreti!

Hesabımdan 79 TL yıllık kullanım ücreti kesilmiştir. Bankanın bunu iade etmesini istiyorum. Aksi takdirde kartımı iptal edeceğim. Her yıl aynı konu ile uğraşmak sıkıcı gelmeye başladı. En iyisi kartı iptal edip kullanmamak param iade edilmediği takdirde kartımı iptal etmeleri için gerekenin banka yetkilileri tarafından yapılmasını istiyorum.

Kredi vermek veya hesap açmak için anında arıyorlar veya işlem yapıyoruz ama iş iptal konularına gelince kırk dereden su getiriyorlar. Ayrıca hemen kart limitimin en asgariye indirilmesini istiyorum. Bu kadar limit mi olur?

Muhammed 1.137 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön