25 Nisan 2013

Finansbank Yıllık Kart Aidatının İptalini İstiyorum!

Finansbank'a ait Cardfinans kredi kartım için Nisan ayı ekstreme ilave edilen 49 TL yıllık kart aidatının iptalini talep ediyorum. Aidat iptal edilmediği takdirde 6.500 TL limitli kartımı iptal ettirip, aidatın iptali yasal yollara başvuracağım.

Faruk 62 Okunma

Cevaplar

  • Faruk25 Haziran 2013

    25.06.2013 Tarihinde, enpara hesabıma para yatırmak için kullandığım ATM'de sistem sorunu nedeniyle parayı yatıramadım ve şubeye yatırmak istedim. Encart'ımı verdiğim şube görevlisi parayı kredi kartıma bağlı vadesiz hesaba yatırmış. Yarım saat içinde o hesaptan 45TL hesap işletim (2012 yılı 3. ve 4. dönem olarak ücreti kesilmiş. Banka yetkililerine sormak istiyorum; Kredi kartını verirken otomatik açılan hesaba yanlışlıkla yatırılan paradan geçen yılın hesap işletim ücreti yarım saat içinde nasıl kesiliyor? O para hesaba yanlışlıkla yatmasaydı hesap işletim ücretini nasıl tahsil edeceklerdi. Bu bir terbiyesizliktir. Finansbank'ı bu hareketi nedeniyle kınıyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön