10 Şubat 2014

Finansbank Yıllık Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

En az 10 yıllık Finansbank Clasic kredi kartı kullanıcısıyım. Her sene aynı şekilde kart ücreti kesiyorlar. Her sene aynı şey. 2014 ocak ayı ekstrem de aldığınız yıllık kart aidatını iptal yada şubat ayı ekstrem de mahsubunu istiyorum.

Müşteriniz olarak yıllık aidattan başka sıkıntım yok. Bu sıkıntıdan beni kurtarın.Düzenli olarak aylık 1000 tl kart harcamam var. Bana bankamı yok. Bu sene gelen "kart kullanım ücreti ise 59 TL Neyin 59 TL'si. Çok arkadaşım bu bankayı bıraktı. Sıra bana geldi hatta geç bile kaldığımı düşünmeye başladım hakkınızda yanlış düşünüyorumdur. Talebimin gerçekleşmesini istiyorum. Cevabın mail adresime yada sms olarak acil gönderilmesini istiyorum, lütfen aramayın.

Mehmet 113 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön