18 Şubat 2013

Finansbank Yıllık Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Finansbank Elazığ Şubesi kredi kartını özellikle istemediğim halde bankamatik kartı ile birlikte kredi kartı gönderdi. Kart geldiğinde Elazığ şubesine başvuru yapıp iptal edilmesini kartı kullanmak istemediğimi, kullanmayacağım kart için kart aidatı ödemeyeceğimi sözlü olarak bildirdim. banka çalışanı kart aidatı olmadığını o yüzden kartı kapatmayacaklarını söyledi.

Kartı birkaç ay önce iptal ettim iki ay önce 45 liralık kart aidatı borcu geldi ondan sonra da kart aidatının gecikme faizi olarak: 0.21 kuruş geldi. bunun üzerine Elazığ şubesine dilekçe ile başvuru yapıp paramın geri ödenmesini istedim ama dilekçem işleme alınmadı. bu kart aidatının tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Hüseyin 26 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin21 Şubat 2013

    Şikayetim üzerine Finansbank kart aidatını iade etmek için aradı. Dün Elazığ şubesine gittim 21 lira kesinti olacak dediler sebebini sordum hesap işletim ücreti kesilecek dediler. akşam müşteri hizmetleri ile görüştüm inisiyatif kullanarak kaldırdım dedi müşteri temsilcisi. dün işlemler bitmemişti bu gün yine uğraşıyorum bitmedi bir türlü hala devam ediyorum. 21 lira hesap işletim ücretini kestiler. ne anladık biz bu işten. ayrıca Finansbank Elazığ Şubesi ayrı Finansbank müşteri temsilcileri ayrı konuşuyor.

  • Hüseyin21 Şubat 2013

    Bir kaç gün önce kart aidatı ile ilgili şikayetimi yazmıştım bu şikayetin üzerine aldıkları 45 liralık kart aidatını iade etmek için aradılar bu gün Finansbank Elazığ Şubesine gittim 21 lira keseceklerini söylediler sebebini sorduğumda; "son ödenen ekstre borcundan 21 lira açık var." dediler. ben son ekstreyi bir kaç ay önce fazlası ile ödedim. üstelik bana iki ay önce sadece 45 liralık kart aidatı ekstresi gönderdiler başk borç yazmıyordu. son olarak 0.21 kuruş kart aidatı gecikme faizi gönderdiler.benden 0.21 KURUŞ gecikme faizi isteyen Finansbank 4-5 ay önce ödeyip kartı kapattırdım.söz de 21 LİRA eksik ödediğim son ekstre borcunu kart aidatını iade ederken istiyor. bu nasıl bir oyundur.

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön