21 Mart 2013

Finansbank Yıllık Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Finansbank CardFinans kredi kartı kullanıcısıyım. Yıllık kart bedeli adı altında kredi kartımdan kesilen bedelin iadesi için kaç kere kendi numaramdan ve başka numaradan Finansbank telefonunu aradım. İşleminizi gerçekleştirmemi engelleyen bir sorunla karşılaştım kalite standartları gereği görüşmeniz kaydedilecektir lütfen bekleyiniz sizi müşteri hizmetlerine aktarıyorum. Sonra da telefon kapanıyor. Bu nasıl bir telefon bankacılığı anlayamıyorum. Kredi kartımdan kesilen bedelin iade edilmesini talep ediyorum.

Zişan 53 Okunma

Cevaplar

  • Zişan22 Mart 2013

    Gelen cevap çok ilginç. 4777 ile biten kartınız ile ilgili kart ücreti iade talebiniz değerlendirilmiş olup, olumlu sonuçlandırılamamıştır. Kart numaram 2644 ile bitiyor... Buraya klasik cevaplarını yazıyorlar. Sanki çok ilgileniyorlarmış havası veriyorlar. Sitenizde yer alan "Sizi Dinliyoruz" linki yerine "Biz Bildiğimizi Okuruz" diye bir link açmanız uygun olur.

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön