18 Mart 2013

Finansbank Yıllık Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

4155******7320 nolu kredi kartıma yıllık kart aidatı gelmiş. Daha önce ekstre bilgilerini kontrol etmiyordum ilk defa bu ay baktım ve gördüm ki kart aidatı adı altında para kesilmektedir. Bu yılki ve bundan önceki geçmiş yıllarda ait kesilen kart aidatlarının iade edilmesini talep ediyorum.

Hakan 72 Okunma

Cevaplar

 • Hakan 19 Mart 2013

  Uzun zamandır kullandığım Finansbank kredi kartımdan kesilen yasal olmayan kullanım ücretinin iade edilmesini istiyorum.

 • Hakan 19 Mart 2013

  Sonu 7320 ile biten Finanscard sahibiyim, alışverişlerimi taksitlerimi bu kart ile yapmaktayım. Tüm bunlara rağmen kartıma 65 tl yıllık kart aidatı yansıtılmıştır. Bankanızın müşterisi olmama rağmen tarafıma yansıtılan kart ücretinin haksızlık olduğunu düşünmekteyim ve kart ücretinin iptalini istiyorum. Gereğinin yapılmasını bekliyorum.

 • Hakan 19 Mart 2013

  Standart otomatik mesaj ile cevap verilmiş bir yanıt. Lütfen konunun gereğini yapmanızı rica ediyorum

 • QNB Finansbank Temsilcisi18 Mart 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön