17 Ocak 2014

Finansbank Yıllık Kart Aidatı Ve Kredi Dosya Masrafının İadesini İstiyorum!

İlk olarak daha önce hesap ekstrelerimi internet şubesinden göremiyorum yani hali ile ne kadar yıllık kart ücreti adı altında alınan ücretleri göremiyorum! Finansbank tarafından araştırılarak ve ne kadar tarafımdan yıllık kart ücretinin Kanun'da Hükmü olmaması halinde alınan ücretlerin iadesini istiyorum! Gerekir ise İlçe Hakem Heyetine başvuracağım..

İkinci olarak ise Kredi çekerken tarafımdan alınan kredi kullanım ücreti ( dosya masrafı ) adı altında ücretin Kanun'da hükmü olmadığı halde tarafımdan alınan bu ücretinin iadesini tarafıma ödenmesini, olumlu sonuç alınmaması halinde İlçe Hakem Heyetine başvuruda bulunacağımı tarafınıza bildiririm...

Saygılarımla..

Sinan 68 Okunma

Cevaplar

  • Sinan21 Ocak 2014

    Konu ile ilgili hala dönüş yapılmadı, bu vesile ile bende kendi güvencemi alarak Hakem Heyetine gitmeye karar verdim. Burada zararlı çıkacak olan kişi ise Finansbank olacaktır. Çünkü o kadar alınan paranın iadesini faizi ile birlikte vermek zorunda kalacaktır !

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön