01 Nisan 2013

Finansbank Yıllık Kart Aidatı Ücretinin İadesini İstiyorum!

İptal ettirmiş olduğum Cardfinans Go kartımı defalarca iletişime geçerek 50 TL chip para ve kart aidatı olmadığını söyledikleri için bu teklifi kabul etmeme rağmen bu ay 25 TL kart aidatını ekstreye yansıtmışlar.

Hesap bildirim cetveli ile kesilen yıllık ücreti,4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6.Maddesinde düzenlenen "Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır.

Saydığım nedenlerle 2013 yılı Mart ayına ait hesap bildirim cetvelinde yer alan yıllık üyelik ücretine itiraz ediyor talep edilen ve kesilen 25TL kredi kart yıllık üyelik ücretinin bir sonraki hesap bildirim cetvelindeki tutardan mahsubunu talep ediyorum.

Husnu 29 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön