05 Nisan 2013

Finansbank Yıllık Kart Aidatı İptali İstiyorum!

Yıllardır kullandığım Cardfinans kredi kartım için bu ayki ekstreme 49 TL yıllık kart aidatı eklenmiş. Finansbank şikayet hattını da aradım konuyla ilgili. Fakat yardımcı olamayacaklarını bildirdiler. Zaten bankanız müşterisiyim kartınızı düzenli kullanıyorum, bir de kart aidatı
alıyorsunuz. Diğer bankalara ait kartlarımın hiçbirisinde böyle bir uygulama olmamaktadır.

Aidat almayan bankalarla çalışmak varken bankanızla çalışmanın bir anlamı kalmıyor bu durumda. Lütfen aidatın iptali için gereğini yapın. Yada mecburen yıllardır kullandığım kartımı iptal ettirmek zorunda kalacağım. Hali hazırda 3 bankanın kartını kullanıyorum zaten. Yetkililerin biran önce çözüme kavuşturmalarını rica ederim.

Selcuk 1.234 Okunma

Cevaplar

  • Selcuk 18 Nisan 2013

    Finansbank herhangi bir çözüm üretmemiştir. Gerekli iptal işlemlerine en kısa sürede başlıyorum. Finansbank'ı bir daha hiçbir konuda tercih etmeyeceğim. İyi çalışmalar.

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön