11 Nisan 2013

Finansbank Yıllık Kart Aidatı Alınıyor!

Tüm borcumu ödeyip kartı kapattım benden 55 tl aidat aldılar. Hakem heyetine başvurdum. Beni haksız buldular (başka bir bankayı da vermiştim orda da haklı buldular paramı geri aldım.). Finansbank ın cevabı ise biz bu aidatı üye işyerlerinden taksit yapabilmeleri için alıyoruz şeklindeydi. Bu savunmayı hakem heyeti haklı bulup iade talebimi reddetti. Ben hala haklı olduğumu ve aidat ücretini geri almakta haklı olduğumu düşünüyorum.

Ahmet 46 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet21 Nisan 2013

    ben aslında şikayetvar.com u puanlamak isterdim çok teşekkürler, biz vatandaşı bankaların eline bırakmadınız.sağolun varolun.

  • Ahmet12 Nisan 2013

    yani bir kulağımızdan girip ötekisinden çıkacak şekilde demek istediniz. Saygımlarımla.

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön