23 Ocak 2014

Finansbank Yıllık Kart Aidatı Aldı.

Kredi kartı yıllık kart aidatı ücreti 89.00 TL olarak ekstreme yansımıştır. Bunun iptali için bankanın müşteri hizmetleri ile görüştüm. Ayrıca Sizi Dinliyoruz Hizmetinin numarasını verdiler Orayla da görüşmeme rağmen kart ücretini iptal etmediler. Diğer bütün bankalar yıllık kart ücretini telefon ettiğimde iptal ediyorlar.

Bu bankada bu hizmeti alamadım. Bu zamana kadar ödediğim kart ücretleri için Tüketici Hakem Heyetine müracaat edeceğim. Geriye dönük 10 yıla kadar yıllık kart ücretlerinin geri ödenmesini isteyeceğim. Gerekli açıklamanın yapılması için Finansbank' tan haber bekliyorum.

Murat 60 Okunma

Cevaplar

  • Murat23 Ocak 2014

    sizi dinliyoruz diyorsunuz oraya yazdım cevap falan gelmedi yine olumlu cevap gelmezse tüketici hakem heyetine gideceğimi belirttim

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön