10 Eylül 2013

Finansbank Yıllık Kart Aidatı!

9-10 yıldır kullanmış olduğum Cardfinans kredi kartıma 02/09/2013 hesap kesim tarihli faturama 49.00 TL yıllık kart aidatı ücret olarak yansıtılmıştır. Tarafıma bilgi verilmeden (rızam dışında) haksız yere faturama ödemem gereken bedel olarak yansıtılan kart aidat ücretinin iptalini talep ediyorum.

Bu konuda da hakkımı tüketici hakem heyeti ile hukuksal yollarla da arayacağımı ve uzun yıllardır müşterisi olarak kullandığım Cardfinans kredi kartını iptal edeceğimi Finansbank yetkililerine iletirim.

Selma 64 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

  • Selma27 Eylül 2013

    konu ile ligili ne arayan oldu nede birşey soran ...!!!

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön