10 Eylül 2013

Finansbank Yıllık Aidatın İadesini İstiyorum!

Finansbank 08. 09. 2013 tarihinde, Yıllık Kart Aidatı adı altında 59. 00 TL kredi kartı hesabımdan düşmüştür. Bu ücret yasal değil, bunu Finansbank müşteri hizmetlerine söylediğimde, çeşitli maddeler adı altında alınan bu ücretin yasal olduğunu savunuyorlar. Ancak otomatik ödeme talimatı verirsem bu ücreti bana iade edeceklerini söylüyorlar.

Bu nasıl bir ikilemdir? Onlara her ay harcama sözü vereceğim ve onlar da lütfedip benden bu ücreti almayacaklar. Benden alınan ücretin iadesini talep ediyorum, eğer iade gerçekleşmezse, yasalara başvuracağım bilinmeli.

Songül 52 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön